Pražman zlatý 102 cm

Kód: GABY-104
Neohodnoceno
Značka: Gaby
569 Kč 470,25 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)
Možnosti doručení

Plyšová ryba vhodná jako hračka nebo dekorace.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Podrobnosti:

Krásná, hebká a velmi měkká antialergická imitace ryby vyrobená z kvalitních materiálů shodných s normou EN71 pro hračky.

Ryba je do detailu zpracovaná a vhodná jako hračka pro malé rybáře. Pro velké rybáře je skvělá jako polštářek. Tyto ryby se také hojně používají jako dekorace v rybářských a chovatelských potřebách, rybárnách a také na soukromých rybářských revírech a restauracích.

Produkt je nevhodný pro děti do 3 let, kvůli možnosti úniku malých vláken - hrozí nebezpečí polknutí. Při předání hračky dítěti, vyjměte tuto z obalu a odstraňte etiketu.

 

Pražman zlatý:

Australasian snapper (nedávno pojmenovaný Chrysophrys auratus) je populární člen rodiny Sparidae (porgies), široce rozšířený v pobřežních a útesových vodách Austrálie, Filipín, Indonésie, pevninské Číny, Tchaj-wanu, Japonska a Nového Zélandu. Dožívá se až 40 let a živí se převážně měkkýši, bezobratlí a rybami. Není to pravý „chňapal“ (čeleď Lutjanidae). Rybaře vysoce ceněná ryba, která je také velmi chutnou pochoutkou pro kuchaře po celém světě.

 

Materiál: 100% Polyester.

Doplňkové parametry

Kategorie: GABY ryby
Hmotnost: 0.2 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Na našem e-shopu MůjRybolov naleznete kompletní sortiment plyšových ryb od značky Gaby.

Firma Gaby se rozhodně netají svojí vášní k rybám. Právě rybářská vášeň přivedla team Gaby na břeh řeky Dunajec, kde se poprvé zformovala vize plyšových Gaby ryb. Díky tomu vznikly jedinečné plyšové ryby, které se vyrábějí z kvalitních materiálů a mohou potěšit nejen rybáře.